Kontakt oss

Ta gjerne kontakt med oss om du lurer på noe, nedenfor finner du teamet vårt og hver deres kontaktinfo. Eventuelt kan du ta i bruk kontaktskjemaet vårt, vi svarer alltid så snart vi får mulighet på alle henvendelser.

Telefon: 77 04 17 00
Vakttelefon: 77 04 17 18
E-post: post@teknor.as
Adresse: Gamtoftveien 8, N-9415 Harstad


Møt kompetanseteamet

Jonny Stiby
Salgssjef

+47 952 75 988

jonny@teknor.as

Per Egil Svenning
HMS&K - Teknisk sjef

+47 468 89 141

per@teknor.as

Kristian Brekke Johansen
Serviceleder

+47 934 00 550

kristian@teknor.as

Torstein Broderstad
Daglig leder

+47 950 45 614

torstein@teknor.as

Magnus Valberg
Salg/kontor

+47 476 03 583

magnus@teknor.as

Dag Sæter
Arbeidende formann

+47 906 15 180

dag@teknor.as

Kåre Fjellvang
Sivilingeniør automasjon

+47 951 04 430

fjellvang@teknor.as

Olaf Heinze
Girspesialist inspektør

+47 947 87 422

olaf@teknor.as

Ivar Stangnes
Servicetekniker

+47 971 78 863

is@teknor.as

Jacek Kostrzewa
Vikler

+47 405 79 624

jk@teknor.as

Fredrik Fjellvang
Faglig ansvarlig elektro og automasjon

+47 464 51 117

fredrik@teknor.as

Rolf Mikkelsen
Serviceingeniør

rolf@teknor.as

Emil Selnes
Servicetekniker

+47 992 76 108

emil@teknor.as

Håkon Storvoll
Servicetekniker

+47 941 38 929
storvoll@teknor.as

Kurt Eirik Nilsen
Serviceingeniør

+47 970 98 693

kurt@teknor.as

Bård Dahl
Servicetekniker

+47 464 17 156

baard@teknor.as

Lukas Jentoftsen
Elektriker

+47 469 36 187

lukas@teknor.as

Dag Erik Forsgren
Lærling Industrimekaniker

dagerik@teknor.as

Tobias Brøsholen
Lærling Elektriker

tobias@teknor.as